Vakuuma masāža ir viena no efektīvākajām metodēm cīņā pret celulītu un tauku uzkrāšanos.

 

 

 

Darbības princips – vakuuma iedarbība uz ķermeni, kura intensitāte tiek noteikta individuāli, pēc vēlamā efekta, jūtīguma un veselības stāvokļa. Vakuuma masāža iedarbojas uz zemādas tauku slāni un tas ļauj veikt estētisku ķermeņa kontūru modelēšanu.

 

 

 

Rezultātā tiek stimulēta limfas attece, asinsrite, no ķermeņa tiek izvadīti toksīni, pastiprinās šūnu atjaunošanās procesi, tāpat pastiprinās kolagēna un elastīna sintēze, kas uzlabo ādas elastību, tiek novērsts «apelsīna miziņas» efekts.

 

 

 

Vakuuma masāža veiksmīgi tiek izmantota šādos gadījumos:

 

Kad nepieciešama ādas tonusa un elastības atjaunošana;  · tūskas ārstēšana un toksīnu izvadīšana;  · celulīta ārstēšana un figūras korekcija;  · profilakse varikozo vēnu paplašināšanās gadījumā;  · figūras atjaunošana pēc dzemdībām;  · rehabilitācija pēc rētaudu izveidošanās;  · hematomu uzsūkšanās procesa paātrināšana.

 

 

 

Pirms procedūru sākšanas obligāti konsultējaties ar speciālistu. Šo metodi var iekļaut figūras uzlabošanas pasākumu kompleksā, savienojama ar kavitāciju un citām metodēm.

 

 

 

Kontrindikācijas: ādas iekaisuma procesi apstrādes zonās, vīrusu  infekcijas slimības, onkoloģiskas saslimšanas, paaugstināts asinsspiediens, vēnu varikoze/tromboze, sirds, aknu un nieru mazspēja, galvas asinsrites traucējumi.