Rejuvi Tattoo Removal

Rejuvi Tattoo Removal – tā ir tetovējumu noņemšanas procedūra, kas pilnībā atšķiras no lāzera metodes. Galvenā atšķirība ir unikāls bioķīmisks process, kas vērsts uz krāsojošā pigmenta noņemšanu, nevis tā sadalīšanu.

 

Darbības princips:

Fiziska kontakta laikā (tieši zem ādas) krāsojošie pigmenti, kam ir identiskas īpašības, bez problēmām sajaucās ar suspensiju Rejuvi. Pateicoties īpašību līdzībai, suspensija, tāpat kā pigmenti, nav savienojama ar audiem, bet pateicoties savam īpašam sastāvam, nepaliek zem ādas, un tiek atdalīta un izvadītā ārā (uz ādas virsmas veidojas krevele, kas ar laiku pazūd).

 

Metodes priekšrocības:

- noņemšanai piemēroti jebkuras pigmenta krāsas

- noņem jebkurus pigmenta tipus, neatkarīgi no tā daļiņu izmēra

- vienkārša, efektīva un mazāk traumatiska metode

- permanentā grima vai neliela tetovējuma noņemšana aizņem mazāk nekā stundu

- noņemšana nav tik sāpīga kā lāzera tehnika, īpaši sejas rajonā.

- noņemšanai nepieciešamas 1-2 procedūras, pigmenta krāsas dzidrināšanai – viena procedūra.

 

 

Tetovējuma, permanentā grima noņemšanai izmanto tos pašus līdzekļus un tehniku, kādus izmanto to uzklāšanai.

Procedūra sastāv no četriem etapiem:

- 1.etaps. Anestēzijas smērēšana (individuāli).

- 2.etaps. Suspensijas uzklāšana uz nepieciešamo zonu. (Atkarībā no noņemamā tetovējuma izmēra, 1. etaps un 2.etaps ilgst 30-120 min.)

 - 3.etaps. Apstrādātās zonas izžūšana un kreveles parādīšanās.  Šis etaps ilgst no 7 līdz 25 dienām, atkarībā no suspensijas uzklāšanas (no 7 līdz 14 dienām – permanentajam grimam).

- 4.etaps. Kreveles atdalīšanās no ādas dabīgā veidā, un atjaunošanas perioda sākums. Tas ir visilgstošākais periods, kas atkarīgs no individuālā ādas reģenerācijas ātruma, un ilgst 1-3 mēnešus mikropigmentācijai (permanentais grims) un no 3 līdz 6 mēnešiem – tetovējumiem.

 

 

Tetovējumu, permanentā grima noņemšana ar lāzeru,  lasīt  vairāk.