Viens no veidiem, kā uzsākt cīņu ir sākt pretcelulīta masāžu.

 

 

 

Celulīta rašanās galvenie cēloņi: Olbaltumu maiņas traucējumi; Mazkustīgs dzīvesveids; Nepareiza ēšana; Stress; Nogurums; Hormonālā procesa traucējumi.

 

 

 

Pretcelulīta masāža ( anticelulīta masāža ) tiek sākta ar pīlingu jeb skrubīti uz sausas ādas, tad turpinās ar klasisko masāžu, viegli spiežot un berzējot ādu. Pēc tam turpina ar daudz dziļāku, spēcīgāku celulīta masāžu, kuras laikā tiek rūpīgi izmīcīta un ļoti dziļi sildīta āda un arī dziļākie audi, pēc tās seko nomierinoša un relaksējoša masāža ar eļļu. Celulīta masāža ir ļoti dziļa un spēcīga, tāpēc to var izmantot gan pret celulītu, gan arī kā labu palīgu tievēšanai, īpašu vērību pievēršot zonām, kurās liekie tauciņi daudz lēnāk pazūd. Šīs vietas kārtīgi iesildot un izmīcot, izejot pilnu kursu, var iegūt labus rezultātus.

 

 

 

Pretcelulīta masāžas mērķi: Uzlabot venozo un limfātisko cirkulāciju; Novērst celulītu; Uzlabot audu apgādi ar skābekli; Samazināt tauku uzkrāšanos; Tonizēt audus, nostiprināt ādu; Atjaunot muskuļu tonusu; Atjaunot šūnu vielmaiņas aktivitāti; Uzlabojot organisma šķidrumu cirkulāciju, izvadīt no organisma lieko šķidrumu – novērst tūsku un ādas negludumu; Samazināt taukaudus.

 

 

 

Anticelulīta masāža izceļas ar to, ka vislabāk novērš ādas negludumu, bet tai ir arī citu masāžu īpašības, tādas kā audu tonizēšana, kā jau jebkura masāža arī šī lieliski uzlabo asinsriti, kā arī limfas plūsmu.

 

 

 

Pretcelulīta masāža ar medu – Medus masāža ir viena no vērtīgākajām masāžām, lai atbrīvotos no celulīta. Šī masāža lieliski attīra un atjauno ādu, palīdz novērst celulītu, kā arī ir noderīga figūras koriģēšanai. Pretcelulīta masāža ar medu uzlabo visu organisma stāvokli kopumā, jo tā uzlabo asinsriti un limfas plūsmu visā ķermenī. Pretcelulīta masāža ar medu patīkami pārsteidz arī medus īpašību dēļ, jo tajā esošās bioloģiski aktīvās vielas baro ādu, palīdz vieglāk izvadīt liekos toksīnus un piesārņojumus. Medus masāža izlīdzina, samazina tauku uzkrāšanos, zemādas sabiezējumus, atbrīvo ādu, tonizē ādu un muskuļus.

 

 

Ārstējot celulītu ir svarīga asinscirkulācijas uzlabošana un limfodrenāžas veicināšana, kas palīdz noņemt liekus centimetrus,  un āda kļūst maigāka, elastīgāka, tvirtāka un gludāka.