Kavitācija ķermenim

 

Kavitācija ir ultraskaņas liposakcija, kuras laikā uz ādu iedarbojas zemu frekvenču ultraskaņas viļņi, padarot to elastīgāku, samazinot taukaudu apjomu un ārstējot celulīta skartās zonas. Kavitācija nereti tiek dēvēta par liposakciju bez ķirurģiskas iejaukšanās, jo procedūras laikā iznīcinātās taukšūnas neatjaunojas, taču tā neatstāj uz ādas nekādas pēdas un garantē rezultāta saglabāšanos vairāku gadu garumā.

 

  • Rezultāts ir novērojams jau pēc pirmajiem kavitācijas seansiem. Pēc pirmās procedūras tauku nogulšņu apjoms samazinās. Efekts pastiprinās nākamās nedēļas laikā, kad samazinās ķermeņa apjoms, jo no organisma tiek pakāpeniski izvadīti sašķeltie tauki.

 

  • Kontrindikācijas: grūtniecība un zīdīšanas periods, kardiostimulatora izmantošana, slimības saasinājuma stadijā, akūtas saslimšanas, imūnsistēmas slimības, hronisks hepatīts, nieru un aknu mazspēja, cukura diabēts, onkoloģiskas saslimšanas, dažas sirds asinsvadu slimības, osteoporoze, slikta asins sarecēšana.

Ultraskaņas kavitācijas procedūra ir nesāpīga, komfortabla un efektīva.

 

 


Ultraskaņas kavitācijas procedūras gaita:

  • speciālists izvēlas programmu un nosaka ultraskaņas intensitāti atkarībā no ķermeņa zonas, problēmas dziļuma un būtības. Ultraskaņas iedarbības laiks - no 10 līdz 30 minūtēm;
  • uz ādas uzklāj lipolītisku gelu, kas ļauj viegli pārvietot uzgali pa virsmu, netraumējot epidermu. Lipolītiskais gels iekļūst caur ādu taukaudos un stimulē lipolīzi (tauku sadedzināšanu).
  • Pateicoties ultraskaņai, kosmētiskā līdzekļa komponenti nokļūst dziļāk un iedarbojās labāk.