Ietīšanās procedūra tiek plaši pielietota, lai sasniegtu maksimālu efektu figūras korekcijā. Mēs rekomendējam šo procedūru šādos gadījumos: āda ir zaudējusi elastību pēc dzemdībām vai novājēšanas; ir parādījusies „zosāda”; problemātiska āda ar plankumiem, rētām un strijām; āda ir sausa, jutīga, ar noslieci uz lobīšanos un savilkšanos; ja ir alerģijas un ekzēmas; celulīts un lokāla tauku uzkrāšanās. Pēc ietīšanās augšstilbu, gurnu, vēdera apjoms samazinās

 

 

Karstās ietīšanās procedūra ar ēteriskajām eļļām

 

Ietīšanu var veikt gan tikai ar eļļu (apelsīna, citrona, greipfrūta), gan ar eļļu maisījumu.

 

Eļļu uzklāj uz problemātiskām ķermeņa zonām masējošām kustībām un aptin ar pārtikas plēvi.

 

Veicot karsto ietīšanu, izmanto termisko segu, kas rada saunas efektu. Caur atvērtām porām aktīvās sastāvdaļas iekļūst ādā. "Karstā" ietīšanās paplašina asinsvadus, aktivizē asinsriti, liekot skābeklim, kas ir asinīs, sadedzināt zemādas taukus. Caur atvērtām porām izkusušie tauki, netīrumiun toksīni nonāk uz ādas virsmas, un jau pēc dažām procedūrām var pamanīt ievērojamas izmaiņas.

 

Procedūras ilgums ir 60 minūtes.

 

Ēteriskās eļļas labi ietekmē ādas stāvokli, veicina efektīvu tievēšanu un garastāvokļa uzlabošanu.

 

 

 

Ēteriskās eļļas tievēšanai

 

Eksistē liels daudzums ēterisko eļļu, tomēr, ne visas ir piemērotas tievēšanai. Pamateļļas tauku nodedzināšanai, kolagēna izstrādei, ādas atjaunošanai un stiprināšanai, asinsvadu tonusa palielināšanai un vielmaiņas procesu uzlabošanai  ir apelsīna, greipfrūta, rozmarīna, citrona, kanēļa, bergamotes, tējas koka eļļas.

 

 

 

Viena no vispopulārākajām un efektīvākajām ir apelsīna eļļa tievēšanai. Tā izvada no organisma visus uzkrātos netīrumus, uzlabo kuņģa un zarnu trakta darbību, regulē ogļhidrātu un tauku vielmaiņu organismā. Rezultātā notiek aktīva tauku dedzināšana, kas noved pie tievēšanas.

 

 

 

Vēl viena efektīva eļļa ir greipfrūta ēteriskā eļļa. Tā aktivizē zemādas tauku dedzināšanas procesus, normalizē vielmaiņas procesus organismā, izvada piesārņojumus un toksīnus, kā arī uzlabo garastāvokli.

 

 

 

Rozmarīna ēteriskajai eļļai kopumā piemīt uzmundrinoša iedarbība uz organismu, tā stimulē vielmaiņu, kā arī palielina ādas elastību. Turklāt šāda eļļa veicina rētu ātru sadzīšanu.

 

 

 

Kanēļa eļļa satur daudz makro- un mikroelementus, kas baro mūsu ādu, padara to elastīgu, samtainu un tvirtu. Šo eļļu īpaši labi izmantot celulīta gadījumā, jo tajā daudz antioksidantu, kas stiprina un atjauno ādu, kā arī noārda zemādas tauku slāni.

 

 

 

Citrona ēteriskā eļļa labvēlīgi ietekmē kuņģa un zarnu trakta darbību, vielmaiņas procesus šūnās un audos, kā arī veicina piesārņojuma un toksīnu aktīvu izvadīšanu no organisma.