Ietīšanās procedūra jau sen ir pazīstama ar saviem pozitīviem rezultātiem. Šodien daudzas sievietes veic ietīšanās procedūru. Var izmantot pat patstāvīgi izveidotus materiālus. Viena no vispopulārākajām ietīšanās metodēm ir Guam ietīšanās.
 

Guam – tā ir augstas kvalitātes itāļu kosmētika, kuras pamatā ir dabīgas aļģes. Šīs kosmētikas pamatīpašība  ir celulīta slāņa likvidēšana, kā arī  saudzīga ķermeņa, sejas ādas un matu kopšana.

 

Guam anticelulīta ietīšanās ļoti efektīvi palīdz samazināt augšstilbu, gurnu un vidukļa izmēru, veicina kāju tūskas un noguruma noņemšanu.  Izvada lieko šķidrumu un toksīnus no organisma, kā arī normalizē ūdens un sāļu līdzsvaru. Modelē augumu, stimulē šūnu atjaunošanos. Baro ādu ar minerāliem un vērtīgām vielām, kā arī atjauno tās elastību.

Guam uzklāj uz ķermeņa problemātiskām zonām masējošām kustībām un aptin ar pārtikas plēvi.

Termosega rada „saunas efektu”. Šī metode labi atver poras, un caur tām izvada netīrumus, toksīnus un lieko šķidrumu no organisma, uzlabo vielmaiņu šūnās un asins cirkulāciju, kā rezultātā notiek aktīva tauku dedzināšana.

Procedūras ilgums – 60 min.

 

Guam auksta ietīšanās – veicina celulīta likvidēšanu gan sākuma, gan pēdējā stadijā cilvēkiem, kas sirgst ar vēnu varikozi, kā arī asinsvadu patoloģiju, turklāt, tā lieliski palielina ādas tvirtumu un elastību, atjauno ādas tvirtumu pēc krasām svara svārstībām. Noņem sasprindzinājumu, izvada piesārņojumus un toksīnus no organisma. Guam kosmētika ir piemērota maigai un jutīgai ādai.