FOTOEPILĀCIJA

Fotoepilācija ar jaunās paaudzes aparātu ir jaunāka, nesāpīga un efektīvāka matiņu likvidēšanas metode. Pēc fotoepilācijas veikšanas apmatojums vairs neataug. Mata sīpolā esošās melanīna šūnas absorbē gaismas enerģiju, kas, pārvēršoties siltumā, noārda mata sīpolu, un tas iet bojā. Gaismas enerģija caur matiņiem nonāk līdz saknītei un sadedzina to. Āda nekļūst sarkana un tā neiekaist. Netiek novērota arī alerģiska reakcija, kas var rasties pēc dažādām citām lieka apmatojuma likvidēšanas procedūrām.

Ar jaunās paaudzes aparātu parasti ir nepieciešamas tikai 3 - 7 procedūras, lai atbrīvotos no nevēlama apmatojuma - pirmās 4 veic ik pēc 2 nedēļām, bet pēc tam pēc 3 nedēļām. Jau pēc pirmajām procedūrām palikušie matiņi kļūst trauslāki, smalkāki un gaišāki.  Cilvēkiem ar bagātīgu apmatojumu tā likvidēšanas process būs ilgāks nekā tiem, kam matiņu ir maz.  Sasniegtais rezultāts saglabājas līdz 5 gadiem, atkarībā no individuālām hormonālām īpatnībām.

 

Procedūras norises noteikumi:

Pirms un pēc fotoepilācijas nav ieteicams sauļoties 7-14 dienas.

Līdz seansam un starp tiem apmatojumu nedrīkst likvidēt ar vaska, pincetes un elektrolīzes palīdzību (žiletes un depilācijas krēmus drīkst izmantot).

Pirms procedūras ir jāizvairās no baseina apmeklējumiem, jo tajos ir daudz hlora.

Pirms pirmās procedūras un starp nākamajām jāaizsargā āda no tiešo saules staru iedarbības, kā arī jālieto attiecīgs apģērbs un aizsargkrēms, kura aizsargfaktors ir ne mazāks kā SPF 30.

 

Kontrindikācijas fotoepilācijai:

Ādas slimības, cukura diabēts, vēnu varikoze, hipertoniskā slimība, sirds un asinsvadu slimības, akūts herpes, infekcijas slimības, ļaundabīgi ādas jaunveidojumi, grūtniecība un barošana ar krūti, psiholoģiskas slimības, epilepsija, svaigs iedegums, keloīdu rētas un psoriāze.