Jūras terapija (talassoterapija) ir organisma atveseļošanās un atjaunošanās, pateicoties labvēlīgajam piejūras klimatam, jūras ūdenim un dabīgajiem jūras produktiem. Mūsdienās talassoterapijas procedūrās tiek pielietots plašs dabīgās jūras produktu kosmētikas klāsts un jaunākās tehnoloģijas.

 

 

 

Dabīgo aļģu ietīšanās.

 

 

Aļģu ietīšanās ir efektīva un neagresīva procedūra, kas gan relaksē, gan attīra organismu, padarot ādu maigu un elastīgu, baro to ar vērtīgām minerālvielām un mikroelementiem, kas simtprocentīgi uzsūcas. Aļģu galvenā iedarbība ir organisma attīrīšana, taču šī procedūra ir lieliskas zāles arī pret daudzām veselības problēmām. Jo aļģu attīrošās īpašības stimulē sviedru dziedzerus, izvada no organisma toksīnus un lieko šķidrumu, uzlabo asinsriti un šūnu vielmaiņu. Procedūra labvēlīgi iedarbojas arī uz nervu sistēmu, novērš bezmiegu un palīdz pret depresiju. Savu popularitāti tā iemantojusi ar spēju efektīvi cīnīties ar lieko svaru un celulītu.

 

 

 

Aļģu ietīšanās procedūra  sākas ar pīlingu, lai iepriekš attīrītu ādas šūnas un nodrošinātu barības vielu vieglāku iekļūšanu tajā. Uz sagatavotas ādas uzklāj aļģu maisījumu, tad ķermeni aptin ar pārtikas plēvi, bet efekta palielināšanai papildus apsedz ar termosegu. Procedūra ilgst apmēram 40 min., tad maisījumu nomazgā. Efektivitātes palielināšanai aļģu ietīšanos papildina ar masāžu, uzklājot uz ādas pretcelulīta līdzekli vai modelējošo gēlu.

 

Procedūras ilgums 60 min.